У Черкасах розпочали відновлювати вулицю Сумгаїтську

15:05, 13 вер. 2019
 
У Черкасах розпочали відновлювати вулицю Сумгаїтську

У Черкасах розпочали відновлювати вулицю Сумгаїтську. Востаннє латковий ремонт на ній робили 10 років тому. Про це журналістам «Суспільного» повідомив директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артур Савін. Відремонтують відрізок дороги протяжністю 2,5 кілометри та шириною 24 метри на ділянці від Одеської вулиці до 30-річчя перемоги. Коли завершать роботи та скільки це коштує – у сюжеті Дарії Шевченко.

Черкащанин Олександр Саєнко, проїжджаючи цією дорогою, пошкодив свій автомобіль. Чоловік каже, зупинився аби оглянути автівку.
«Є такі ямки, по яких незручно проїжджати, доводиться маневрами їздити, щоб ні з ким не зіштовхнутися. Були свої ямки, які теж треба було об’їжджати, але не так зараз як вони повністю зняли, трохи є свої незручності».

У будинку, який розташований навпроти вулиці Сумгаїтської, 28 років мешкає пенсіонерка Любов Небензя. Вона, розповідає, з вікон бачить, як проходять ремонтні роботи.
«Сьогодні вже з 8 пищало, але краще вікна закрити, ніж такою дорогою їздити, нам нормально. Після 10 вже тихо робиться, ми думали, що буде шумно, але добре якраз».

Виконроб підприємства, яке ремонтує цю ділянку дороги, Анатолій Берестовий говорить – зараз вони демонтують старе покриття. З його слів, завершити цей етап робіт мають до кінця тижня.
«Два фрези працює, працює 11 машин і на установці екскаватор і мала механізація, бобкат».

З наступного тижня дорогу почнуть вирівнювати, додає Анатолій Берестовий.
«Товщина вирівнюючого шару 5 сантиметрів, думаю за тижні два зробимо, бо квадратура дуже здорова».

Зі слів директора департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артура Савіна на капітальний ремонт 2,5 кілометрів цієї вулиці з бюджету міста спрямували 156 мільйонів гривень. Роботи мають завершити у 2021 році, додав очільник департаменту.
«З нуля буде побудована велодоріжка, буде додаткове освітлення, паркан безпеки. Буде побудований світлофор на вулиці Квітковій з острівцями безпеки, для безпечного переходу».