Програми
Ранок на Суспільному
Ранок на Суспільному
«Ранок на Суспільному» — це інформаційно-пізнавальне шоу, що розповідає чим живе наша країна. Журналісти Суспільного з усіх регіонів розповідають історії людей, які змінюють світ навколо. У будні із 6:30 до 9:00 на вас чекають цікаві й корисні рубрики, що допомагають у повсякденному житті. «Ранок на Суспільному» — це міжрегіональне ранкове шоу, яке виготовляють спільно всі філії Суспільного. Якщо ви знаєте героя, подію чи історію з Черкащини, про
Новини
Новини
Об’єктивні, чесні, збалансовані новини з Черкаської області. Журналісти Суспільного відділяють факти від коментарів і ретельно обирають компетентних експертів, які фахово пояснюють ті чи інші явища. Оперативно й достовірно, виключно за журналістськими стандартами. Про найважливіше дивіться з понеділка по п’ятницю о 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 та 18:00.
Сьогодні.Головне
Сьогодні.Головне
«Сьогодні. Головне» — це вечірня інформаційно-аналітична програма, що виходить у будні о 18:20 на телеканалі UA: ЧЕРКАСИ. У прямому ефірі на глядачів Суспільного чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших подій. Журналісти Суспільного разом із місцевими експертами, представниками влади та різноманітних установ говорять про суспільно-політичні а також культурні, соціальні та інші теми з усієї області.
РадіоДень
РадіоДень
«РадіоДень» — це проєкт регіонального Суспільного радіо, який ви можете  слухати на хвилях радіо. Вмикайте нас щодня, з понеділка по п’ятницю  о 12:20 — на хвилях Українського радіо Рось: Черкаси – 91,4 FM, Буки - 106,9 FM, Чигирин – 101,3 FM, Тальне – 105,2 FM. Щоб поставити питання гостям під час ефіру телефонуйте за номером 0472 33 54 62
Концерти та вистави
Концерти та вистави
Відеоверсії найцікавіших і найпопулярніших вистав і концертів мистецьких закладів Черкаської області.
Лакмус. Журналістські розслідування
Лакмус. Журналістські розслідування
Через складний і незрозумілий поділ обов’язків між різними рівнями місцевого самоврядування інколи складно зрозуміти справжнє джерело проблеми, що породжує неякісну або ж неефективну послугу, і відповідальну за це особу. Мета програми журналістських розслідувань "Лакмус" - показати конкретні кейси зловживань, маніпуляцій і неефективних управлінських рішень, аргументувати їхні причини і відповісти на запитання, як кожен з нас може вплинути на ситу
Народжені рікою
Народжені рікою
Любомир Коломієць та Євген Артеменко вирушають в експедиції річками Черкащини на SUP-дошках! Разом з глядачами проєкту «Народжені рікою» вони дослідять, чи змінились водойми протягом кількох десятиліть, поспілкуються з місцевими жителями, екологами та істориками. Що їх чекає у захоплюючих, а інколи й небезпечних мандрівках?
Виборчий округ
Виборчий округ
Виборчий округ — це аналітична програма у формі інтерв’ю з народними депутатами України від Черкаської області. Мета – налагодити якісний діалог між народним депутатом та його безпосереднім виборцем, а також надати аналіз професійної діяльності депутата.
Віднесені водою
Віднесені водою
Історія затоплення 200 придніпровських сіл під час будівництва Кременчуцького водосховища - у документальному серіалі "Віднесені водою". Головний герой Олександр Дубина шукатиме відповіді на запитання, як відбувалось переселення і чи можна було мінімізувати його негативні наслідки.
Виборчий округ: співбесіда
Виборчий округ: співбесіда
«Виборчий округ: Співбесіда» — це спеціальний проєкт Суспільного. «Співбесіди» мали на меті розповісти про місцевих кандидатів у депутати, що обирались в одномандатних округах у 2019 році, їхні передвиборчі програми, мотиви, дізнатися в учасників перегонів, як вони бачать вирішення проблем регіону. Все це, аби глядачі могли зробити виважений самостійний вибір. Всі кандидати мали рівні умови.
Виборчий округ. Місцеві
Виборчий округ. Місцеві
«Виборчий округ. Місцеві» — це спеціальний проєкт Суспільного у формі публічної дискусії покликаний познайомити із кандидатами у мери міст, а також політичними партіями, які брали участь у передвиборчих перегонах в місцеві, обласні та районні ради восени 2020 року.
Виборчий округ. Дебати
Виборчий округ. Дебати
Проєкт «Виборчий округ. Дебати» — це дискусійна суспільно-політична програма команди Суспільного, що має на меті надати рівні можливості для діалогу учасників перегонів і передбачає чіткий таймінг. Порядок виступів кандидатів визначається жеребкуванням. У першій частині програми учасники дебатів представляють свою передвиборчу програму і дають відповіді на запитання щодо проведення передвиборчої кампанії, діяльності та планів з розвитку міста. У
Звіти. Наживо
Звіти. Наживо
#Звіти_наживо — всеукраїнський проєкт UA: Суспільне мовлення та громадського руху ЧЕСНО. Посадовці звітували про свою роботу у прямому ефірі. У програмі брали участь запрошені журналісти, експерти. Глядачі мали можливість поставити свої питання телефоном під час прямого ефіру або на офіційній сторінці філії у Facebook. #Звіти_наживо транслювалися у телевізійному та радіоефірах.
Тема дня
Тема дня
«Тема дня» – аналіз актуальних проблем та подій важливих для жителів Черкаської області. У прямому ефірі посадовці, експерти, представники громадськості та бізнесу відповідали на запитання, дискутували та шукали шляхи вирішення проблем. Програма виходила в ефір по буднях о 19.20 з 2018 по 2020 рік.