Телепрограми
Доброго ранку, Черкащино!
Доброго ранку, Черкащино!
Як правильно розпочати прийдешній день, як налаштувати себе на позитив? Звичайно ж з командою суспільного! Ведучі ранкової програми допоможуть у цьому! Для початку запропонуємо драйвову ранкову руханку. І очікуємо, що ви теж активно повторюватимете з нами. Після неї ой як захочеться чогось смачненького та корисного, то ж разом із технологом приготування їжі Андрієм Крижанівським приготуємо сніданок. А далі на телеглядачів чекає порція цікавої піз
Новини
Новини
Найбільш рейтинговий телепроект філії суспільного мовника. Над ними працює професійна команда журналістів. Головне завдання «Новин» – інформувати глядача про події в регіоні, дотримуючись світових інформаційних стандартів, серед яких: точність, оперативність та об’єктивність. Аудиторія, яка дивиться і слухає інформаційні випуски – найширша. Це люди різних вікових категорій, соціальних груп. Тож мовна стилістика випусків доступна, зрозуміла, прост
Суботнім вечором
Суботнім вечором
Напружений робочий тиждень минув, суботній вечір налаштовує на відпочинок, спокійні задушевні бесіди... За чашкою гарячого запашного чаю на травах так добре спілкуватися! Про культуру, мистецтво, родину, одвічні загальнолюдські цінності. Ми спробуємо щоразу відкривати потаємні струни душі наших гостей.
Тема дня
Тема дня
Щодня стається щось, що суттєво впливає на життя мешканців регіону. Такі події потребують глибинного аналізу та компетентих коментарів. Тому студія «Теми дня» – це платформа для обговорення суспільно-політичних питань, які стосуються кожного. Це інформація з вуст експертів. Це відверта розмова без цензури. Долучайтесь до діалогу в прямому ефірі!
Виборчий округ
Виборчий округ
Осовне завдання цього проекту — налагодити якісну взаємодію виборця і народного депутата, пояснити причинно-наслідкові зв’язки політичних процесів, що відбуваються в суспільстві, й залучити глядачів до політичного життя регіону.