На Черкащині волонтери допомагають робити ремонти

15:52, 12 лип. 2019
 
На Черкащині волонтери допомагають робити ремонти

Допомагають робити ремонти багатодітним та малозабезпеченим родинам, проводять екскурсії та культурні програми для молоді. Так у Золотоноші розпочали роботу волонтерські табори «Будуємо Україну разом». Наймолодшому волонтеру – 16, найстаршому – 70, розповідає їх координаторка Ганна Іванова. Наша знімальна група побувала на одному з робочих днів волонтерів.

В рукавичках, з кельмою та рівнеміром – на подвір’ї жителя Золотоноші Юрія Дружка робота в розпалі – працює родина: троє дітей та волонтери. Разом вони відбудовують гараж, який згорів торік ущент. Там була майстерня чоловіка – джерело його заробітку, каже Юрій Дружко.

Допомагають Юрію Дружку троє волонтерів. Адріан Дієндо приїхав із Техасу. За фахом журналіст, разом із другом був у Донецьку на передовій. Тут працює волонтером, журналістам показує перші мозолі. Каже, своєю працею хоче віддячити гостинному ставленню українців.

Юлія Пацьора теж волонтерка. Дівчина приїхала з Київщини. Навчається на кінооператора. Разом із студенткою зі Львова Мартою, Юлія допомагає родині на будівництві – підносить матеріали та вчиться накладати цемент.

Після роботи родина та волонтери спілкуються. Юрій Дружко додає – спільними зусиллями нова майстерня буде кращою за попередню.

Зі слів координаторки культурно-освітньої програми «Будуємо Україну разом» Ганни Іванової участь у таборі беруть волонтери з усієї України.