Суспільне Черкаси висвітлюватиме Рош га-Шана з Умані

Суспільне Черкаси висвітлюватиме Рош га-Шана з Умані

23 вер. 2022

25 вересня в Умані розпочнуться святкування юдейського нового року — Рош га-Шана. Віряни зустрічатимуть 5783 рік. Суспільне Черкаси висвітлюватиме подію на всіх платформах — радіо, телебачення та цифрових платформах.

Команда Українського Радіо Рось готує спеціальний ефір, в якому працюватимуть журналісти Іван Лила та Альона Ніколенко. Радіопроєкт стартує 25 вересня о 12:00 і триватиме до 13:00, з перервою на випуск регіональних новин.

Читайте також: «Кримське питання»: «правосуддя» в окупації та незаконна мобілізація

Як готувались, скільки приїхало хасидів та чим важливі для міста святкування розповість міська голова Умані Ірина Плетньова. Представниця Благодійного фонду Раббі Нахмана Ірина Рибницька поділиться традиціями відзначення Рош га-Шана та зверне увагу на цьогорічні заходи безпеки, а про готовність служб області до цієї події журналісти Суспільного запитають голову Черкаської ОВА Ігоря Табурця. У студію запросили релігієзнавця, культуролога Євгенія Савіська та директора обласного благодійного єврейського фонду «Турбота поколінь Хесед Дорот» Дмитра Співаковського. Ми поцікавимось у них, чи треба і чи можливо перевезти рештки цадика Нахмана з Умані в Ізраїль.

Запитання під час ефіру залишайте на студійний вайбер за номером: 0500527875.

Кореспонденти служби новин Суспільне Черкаси 23 та 26 вересня готують низку сюжетів з Умані й включення наживо в міжрегіональний проєкт усіх філій Суспільного «Суспільне. Спротив» та національний телемарафон «Єдині новини #UAразом».

Читайте також: «Релігійні хасиди приїздять заради молитви» — інтерв’ю Суспільне Черкаси

Також про основні події цьогорічного Рош га-Шана можна читати на діджитал-платформі Суспільне Черкаси:

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

У Черкаській області це телеканал Суспільне Черкаси та Українське Радіо Рось.

Слухайте Українське Радіо Рось на частотах:

  • Черкаси     91,4 FM
  • Тальне     105,2 FM
  • Буки          106,9 FM
  • Чигирин    101,3 FM
  • Шпола      105,6 FM