Уже цієї п’ятниці в ефірі UA: ЧЕРКАСИ стартує «Виборчий округ»

Уже цієї п’ятниці в ефірі UA: ЧЕРКАСИ стартує «Виборчий округ»

6 лис. 2018

Цієї п’ятниці, 9 листопада, о 19:45 в ефірі UA: ЧЕРКАСИ стартує новий суспільно-політичний проект Суспільного — "Виборчий округ". Основне завдання проекту – налагодити якісний діалог між народним депутатом та його безпосереднім виборцем, а також надати аналіз професійної діяльності депутата.

Поки що на пропозицію взяти участь у проекті відгукнулись четверо народних обранців.
«Найважчим виявилось налагодити контакт з деякими депутатами, оскільки вони не відповідають на телефонні дзвінки. В першу чергу, це стосується списочників, які закріплені за нашою областю. Телефонні номери, що вказані на сайті Верховної Ради, не відповідають», — каже Олена Баніна, продюсер Черкаської філії Суспільного.

Першим зголосився взяти участь у зйомках Владислав Голуб, обраний народним депутатом по 197 округу. Саме він і стане героєм прем’єрного випуску проекту «Виборчий округ» у Черкасах.

Уже 9 листопада в ефірі UA: ЧЕРКАСИ Владислав Голуб розкаже про захист інтересів України в ПАРЄ, боротьбу з корупцією, зустрічі з виборцями. Народний обранець вважає, що «народний депутат – це як вчитель, лікар, будь яка інша професія. І люди, коли обираються у Верховну Раду, мусять займатися своїми прямими посадовими обов’язками, зокрема, законотворчою діяльністю».

Що відповів депутат про свою виконану обіцянку щодо виділення коштів на реконструкцію постраждалого від пожежі Черкаського драмтеатру, яка триває 4-й рік? Дивіться вже цієї п’ятниці о 19:45 на Суспільному Черкащини.

Станіслав Юрченко, ведучий проекту каже: «Ми налагодили співпрацю з експертною групою з Комітету Виборців України, які аналізують та оцінюють роботу народних депутатів. Зокрема, у першому випуску «Виборчого округу» своє запитання до Владислава Голуба щодо створення нового Виборчого Кодексу й відмови від мажоритарних округів озвучив керівник Черкаського осередку КВУ Максим Михлик. Надалі плануємо залучати до участі у програмі й представників ГО “Центр UA”».

Формат програми — живе інтерв’ю, передбачено питання від виборців та експертів.

Нагадаємо, програму «Виборчий округ» уже побачили глядачі Суспільного Тернополя, Житомира, Львова, Дніпра, Запоріжжя, Рівного, Чернігова та UA: ДОНБАС.