5,5 мільйонів глядачів переглянули марафон «На карантині» від Суспільного

5,5 мільйонів глядачів переглянули марафон «На карантині» від Суспільного

31 бер. 2020

 Суспільний мовник далі працює над щоденним міжплатформовим марафоном «На карантині», який стартував 19 березня. Марафон «На карантині» за 5 днів трансляції переглянуло 5,5 млн телеглядачів, у середньому щодня марафон дивиться 1,7 млн глядачів за аудиторією Universe.

Серед головних тем марафону «На карантині» — оперативна й точна інформація про ситуацію в країні та світі, заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу, у фокусі проєкту — життя простих людей, які опинилися в незвичайних умовах запровадження карантину.

Дивитися марафон можна  на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ у будні з 12:30 до 16:15, із двома випусками «Новин» о 13:00 та 15:00. В ефірі телеканалу UA: ЧЕРКАСИ — із 12:30 до 16:15, з одним випуском регіональних «Новин» о 13:00. «На карантині» показують наживо і на фейсбук-сторінці UA: ЧЕРКАСИ, а також ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ та фейсбук-сторінках UA: ПЕРШИЙ, Суспільне Новини. Проєкт доступний для перегляду жестовою мовою.

Щодня з включеннями в прямому ефірі повідомляють ситуацію в регіонах, а також у світі.  У марафоні вже взяли участь українські туристи, діаспоряни та жителі Італії, США, Південної  Кореї, Китаю, Ізраїлю, Польщі й Німеччини. Гості долучаються до ефіру дистанційно, а не відвідують студію задля дотримання заходів безпеки.

«Наше завдання — показати, як змінюється життя людей під час таких викликів. Хтось залишається вдома, хтось — навпаки змушений працювати в посиленому режимі. Чи готова до цього держава, чи готові ми самі і як можемо бути корисними одне одному? — каже керівниця проєкту Ангеліна Карякіна. — Суспільне має унікальне регіональне мовлення, цифрові платформи й новий сайт — марафон має поєднати в собі зусилля всіх підрозділів і стати максимально корисним ЗМІ для українців, хоч де б вони переживали карантин. Тож цей марафон — унікальний проєкт і для самого Суспільного».

Перший канал Суспільного радіо UA: Українське радіо також переформатував ефір у  зв’язку з пандемією COVID-19 і транслює спецефір «Прямоефірна бесіда на карантині» в будні з 11:10 до 12:00 та з 17:10 до 18:00.

Корисні матеріали, цікаві історії та новини марафону шукайте в соцмережах за хештегом #накарантині.* Дані ТВ-панелі належать ІТК; дослідник — Nielsen; моніторинг — Комунікаційний Альянс та представлені UA: ПЕРШИЙ. Дані наведено для аудиторій 18+, 18+ (50+), 18+ (50-), 18–54 (50+) за показниками rat%, shr%, cov#. Докладно — у глосарії ІТК.