Як здолати наслідки ворожої пропаганди в Криму — Оксана Мороз у проєкті «З нуля»

Як здолати наслідки ворожої пропаганди в Криму — Оксана Мороз у проєкті «З нуля»

25 сер. 2023

Цієї неділі, 27 серпня, дивіться у проєкті Суспільне Крим «З нуля» розмову про російські інформаційні наративи в Криму з відомою дослідницею медіапростору та комунікаційницею Оксаною Мороз:

Ведуча — Лариса Волошина.

Читайте також: Відбудувати Україну в Криму: проєкт «З нуля» від Суспільне Крим

Оксана Мороз — українська комунікаційниця, відеоблогерка, лекторка та письменниця. Авторка та ведуча радіо- й телепрограм з інфогігієни. Засновниця волонтерської ініціативи «Як не стати овочем». Постійна запрошена спікерка Києво-Могилянської бізнес-школи. 

У випуску проєкту «З нуля» цього тижня йтиметься про таке:

  • якими мають бути інформаційні наративи про Крим? Важливо говорити про реальну ситуацію та зміни, які відбулися після окупації Криму, а також просувати правдиві факти.
  • Як говорити про Крим та для Криму? З’ясуємо, як доносити інформацію до жителів Криму, які опинилися у непростій ситуації.
  • Які наслідки ворожої пропаганди і як їх долати? Обговоримо вплив негативної інформації, яка поширюється з окупованого Криму, та поділимося способами боротьби з нею.

Цикл інтерв’ю «З нуля» виходить щонеділі на Суспільне Крим та місцевих каналах Суспільного Мовлення. Ведуча Лариса Волошина разом з гостями проєкту шукає відповіді на питання: як відбудовувати Крим та Україну в Криму фактично з нуля після більш ніж дев’яти років російської окупації півострова. Над проєктом працюють команда Суспільне Крим та команда місцевих каналів Суспільного Мовлення. 

Як раніше зазначив продюсер Суспільне Крим Руслан Халапов, проєкт «З нуля» — «про успіх об’єднання та спільної роботи у реінтеграції й відбудові як українського Криму, так і всієї країни».

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший, Суспільне Культура, супутникові телеканали Суспільне Новини та Суспільне Спорт, радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, а також національна мережа місцевих каналів. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media та діджитал-платформах.