Суспільне радіо відтепер в онлайн доступі і на сайті UA: ЧЕРКАСИ

Суспільне радіо відтепер в онлайн доступі і на сайті UA: ЧЕРКАСИ

9 лип. 2019

З 8 липня на сайті UA: ЧЕРКАСИ, як і на всіх сайтах регіональних філій Суспільного мовника України, почала діяти онлайн трансляція радіо. Теле- та радіозастосунки доступні у вкладках онлайн. Як і на інших платформах, в онлайн етері звучатимуть програми, спільні для всієї мережі радіо, та програми UA: Українське радіо Рось.

"Не секрет, що мережа радіоредакцій — це унікальна конкурентна перевага саме Суспільного радіо. Оскільки наші журналісти обласних редакцій у філіях НСТУ щодня дають в ефір передачі з усім спектром тем і жанрів: від політичних ток-шоу до спортивних програм, від музичних шоу до історичних радіоблогів — нам не буде зайвим досягти аудиторії в регіонах додатковим способом, завдяки онлайн слуханню", — коментує генеральний продюсер Суспільного радіо Дмитро Хоркін.

Тепер UA: Українське радіо Рось є усюди, де є інтернет! Завдяки гаджетам, радіо можна взяти з собою! Де б ви не були: вдома або у дорозі, на відпочинку чи у справах - ви дізнаєтесь останні новини, почуєте про актуальні події або матимете змогу взяти участь в обговоренні важливих питань, - каже продюсерка UA: Українське радіо Рось Олена Захарова. - Діджиталізація розвивається та набуває нових форм. Тож, залишайтесь з Українським радіо Рось, залишайтесь на зв`язку на зручних для вас платформах”.

Раніше UA: Українське радіо Рось можна було слухати на хвилях FM, сторінці соцмережі Facebook або на сайті UA: Українське радіо.

Відтепер регіональне радіо доступне онлайн також на сайті UA: ЧЕРКАСИ.