Підтримка України й світова преса 一 міжнародний огляд щочетверга у «Суспільне. Спротив»

Підтримка України й світова преса 一 міжнародний огляд щочетверга у «Суспільне. Спротив»

21 лип. 2022

Підтримка України у світі та геополітичні зміни, пов’язані з повномасштабною війною росії з нашою країною, огляд світової преси за тиждень 一 спеціальна рубрика щочетверга у міжрегіональному марафоні «Суспільне. Спротив» на регіональних телеканалах Суспільного, зокрема Суспільне Черкаси.

«У цій рубриці звертаємо увагу на все, що стосується України. Не просто про важливе у світі, а про все дотичне і що впливає на нас із вами. Також наш колега-міжнародник Богдан Вацко аналізує для марафону світову пресу 一  не лише європейську та американську, а й, до прикладу, китайську», 一 каже випускова редакторка вечірнього блоку марафону «Суспільне. Спротив» Ольга Крупник

Читайте також: Вони творять пісні війни: історії музикантів у марафоні «Суспільне. Спротив»

Дивіться «Суспільне. Спротив» щобудня з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 21:00. Онлайн трансляція марафону 一 на ютуб-каналі Суспільне Новини.

«Суспільне. Спротив» — 8-годинний прямоефірний щоденний інформаційний марафон, над яким працює регіональна команда Суспільного Мовлення. Це новини без маніпуляцій і за стандартами журналістики, включення з усіх регіонів України, практичні рекомендації, як виживати та жити під час війни. Виходить на усіх регіональних телеканалах Суспільного з 25 лютого 2022 року.

Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське РадіоРадіо ПроміньРадіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії.

У Черкаській області це телеканал Суспільне Черкаси та  Українське Радіо Черкаси.

Оперативні та перевірені новини про Черкаси та область шукайте на діджитал-платформі: 

                         一  Суспільне│Новини 

                         一  телеграм-канал 

                         一  фейсбук-сторінка

                         一  інстаграм-сторінка

                         一  ютуб-канал 

                         一  вайбер-канал

                         一 онлайн-мовлення