Що і за які гроші будує родина міського голови Черкас на березі Дніпра — сьома серія проєкту «Лакмус» на UA: ЧЕРКАСИ

Що і за які гроші будує родина міського голови Черкас на березі Дніпра — сьома серія проєкту «Лакмус» на UA: ЧЕРКАСИ

4 лис. 2021

4 листопада о 19:55 на телеканалі UA: ЧЕРКАСИ в ефір вийде сьома серія проєкту журналістських розслідувань «Лакмус». Глядачі всіх регіональних телеканалів Суспільного побачать її 7 листопада о 19:45. Проєкт обрано до реалізації на відкритому конкурсному відборі «Створюй з Суспільним. Розслідування». Загалом, до ефіру заплановано вісім серій журналістських розслідувань від черкаської команди.

Читайте також: До захисту відібрали 111 проєктів «Створюй із Суспільним», серед них 2 із Черкас

Будівництво на самому березі Дніпра розгорнула родина міського голови Анатолія Бондаренка. Що будують і де взяли гроші на це будівництво? Скільки ділянок придбала родина мера на березі Дніпра? За яку ціну їм продали цю землю? Ці питання досліджували журналісти проєкту «Лакмус».

Команда проєкту «Лакмус» звернулась за коментарями до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, його дружини, депутатки Черкаської обласної ради, Валерії Бондаренко. Також до зйомок залучили експертів рієлторів, агента з операцій із нерухомістю та юриста.

Нагадаємо, у першій серії проєкту «Лакмус» йшлося про зловживання на харчуванні у дитячих садочках. Автори зазначали, що саме небайдужість людей часто є каталізатором для подолання корупції.

У другій серії журналісти-розслідувачі зʼясовували, як виділяють землю учасникам АТО/ОСС

Як у Черкасах ремонтують дороги та тротуари і хто на цьому заробляє — дивіться у третьому випуску програми «Лакмус».

Серія «У пошуках інвестицій» доступна для перегляду за посиланням.

П’яту серію про «зелені» тарифи та води річки Рось дивіться тут.

У шостій серії йшлося про батьківські внески у дитячих садочках. Журналісти з’ясовували  де межа між благодійною допомогою і поборами. 

UA: ЧЕРКАСИ та Українське радіо Рось разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами і регіональними новинами Черкащини можна на сайті Суспільне | Новини, на сторінці Суспільне Черкаси у Фейсбуці, а також онлайн на сайті філії.