Черкаські боксерки повернулись з нагородами всеукраїнських змагань

10:29, 12 лют. 2019

З 2 по 7 лютого у Харкові відбувся чемпіонат України серед жінок, молоді та дівчат. Черкащину на українській першості представляли Марина Мальована та Анастасія Шпанюк. На рахунку Марини золота нагорода, а Анастасія посіла другу сходинку.

Перший офіційний старт у 2019 році для черкаських боксерок Марини Мальованої та Анастасії Шпанюк. Дівчата місяць готувались до чемпіонату України, говорить заслужений тренер України, Андрій Мальований.

Марина провела чотири поєдинки у ваговій категорії 60 кілограмів. У фіналі вона перемогла свою суперницю з Івано-Франківська за балами та стала першим номером у збірній України.

Анастасія Шпанюк на чемпіонаті України відбоксувала один поєдинок у ваговій категорії до 75 кілограмів.

Спортсменку перемогла суперниця з Хмельницького. Анастасія стала срібною чемпіонкою України.

Марина Мальована нині відпочиватиме та лікуватиметься, а 1 квітня поїде до Казахстану на турнір класу–А, каже її тренер.  Анастасія Шпанюк 18 лютого вирушить на тренувальний збір із національною командою, який відбудеться у Львові, а третього березня поїде до Берліну на матчеву зустріч.