У Черкасах другий день триває чемпіонат України зі стрільби з лука серед кадетів та дітей

16:26, 11 лют. 2019

У палаці спорту «Будівельник» змагаються 200 спортсменів з усієї України. Сьогодні учасники виборюють медалі в особистій першості. Завтра визначать кращих у командних виступах.

Так влучає в 1/16 змагань львів’янка Дзвінка Черник. Спортсменка минулого року в особистій першості  у Черкасах отримала бронзу, нині планує отримати призове місце, говорить дівчина.

Майстра спорту України на цьому чемпіонаті України вдалось здобути чернівецькому стрільцеві Юрію Гордею.

Серед дівчат майстра спорту України здобула Софія Васильєва. Дівчина нині змагається в 1/16 чемпіонату.

Учора спортсмени  відстріляли кваліфікаційний раунд, сьогодні 32 учасники між собою змагаються в особистій першості серед дівчат та юнаків. Завтра, в останній день змагань, виборюватимуть медалі в командах, говорить голова технічної комісії змагань, Віталій Ярмістий.

На Чемпіонат Світу, який відбудеться в серпні та до кадетської команди, потраплять 6 спортсменів, говорить старший тренер кадетської збірної України, Сергій Родіонов.