У селі Хацьки Степанківської об’єднаної територіальної громади ремонтують дах дитячого садочка

10:18, 1 жов. 2019
 
У селі Хацьки Степанківської об’єднаної територіальної громади ремонтують дах дитячого садочка

Нині для нового накриття зводять дерев’яний каркас, розповів Суспільному голова громади Ігор Чекаленко. Завершити ремонт планують до кінця року. Як зміниться приміщення і хто чекає на відкриття садочку знає Тетяна Рева.

Поки у дошкільному навчальному закладі триває ремонт даху, дворічний Артем залишається у бабусі. До садочку приходить з мамою – вихователькою. Жінка каже, Артем чекає, коли знову зможе відвідувати садок.

На ремонт садочок закрили всередині серпня. Приміщення збудоване у 1958 році. Як каже голова Степанківської громади Ігор Чекаленко, капітальний ремонт у садочку не проводився, дерев’яні конструкції даху перегнили.

У першу чергу повністю відновлять дах. Його мають перекрити до 16 жовтня, розповідає Валентин Гнатенко, який ремонтує покрівлю. Опісля у дитсадку ремонтуватимуть внутрішні приміщення.

Світлана Засуха, завідувачка господарством: « Ми готові зараз на все, щоб наш садочок відкрився. Батьки, щоб скоріше це все відбулося готові робить ремонт і допомогти нам своїми силами».

Всього на капітальний ремонт дитсадка у Хацьках витратити мають більше чотирьох мільйонів гривень, каже Ігор Чекаленко.

«Є таке поняття як інфраструктурна субвенція. Вона - 1,8 млн.,  її розмір складає і все  що поверх, а там, мабуть, до 2 млн. - це ми з свого бюджета будемо доплачувати».