12-річна Кароліна Петренко, яку 9 вересня вразило струмом, у тяжкому стані

16:40, 20 вер. 2019
 
12-річна Кароліна Петренко, яку 9 вересня вразило струмом, у тяжкому стані

12-річна Кароліна Петренко, яку 9 вересня вразило струмом, у тяжкому стані. Про це Суспільному повідомив Роман Похилюк, виконуючий обов’язки завідувача опікового відділення Першої міської лікарні Черкас. Нагадаю, подія сталася на залізничній станції «Цвіткове». Як розповідає тітка Кароліни, дівчинка вилізла на цистерну, щоб зробити фото та доторкнулася до дротів.

Черговий лікар здійснює огляд дівчинки. Зі слів медика, дитині щодня роблять перев’язки під загальним наркозом. У палаті обов’язково підтримують температурний режим – 36-38 градусів тепла.
«На сьогодні, стан дитини постійно моніторять: тиск, температура, також моніторять аналізи, корегують інфузійну терапію. Щось додається, щось припиняють застосовувати».

Поруч з дівчинкою завжди перебуває рідна тітка – Юлія Петренко.
Стан дитини стабілізувався, але залишається тяжким, – розповідає Роман Похилюк, виконуючий обов’язки завідувача опікового відділення Першої міської лікарні Черкас. Зі слів лікаря, у Кароліни обпечено 70 відсотків тіла, 25 із них – глибокі опіки.

Минулого четверга дівчинці зробили операцію з чистки відмерлої тканини. Зараз дитину готують до пересадки шкіри, яку планують провести в понеділок. Щодня на лікування витрачають від шести до десяти тисяч гривень, каже волонтерка Дарія Макаренко.

Зі слів лікаря Романа Похилюка, дівчинка потребує щонайменше шість пересадок шкіри.