Відео UA: ЧЕРКАСИ потрапило до 10 найпопулярніших матеріалів Суспільного у Фейсбуці.

Відео UA: ЧЕРКАСИ потрапило до 10 найпопулярніших матеріалів Суспільного у Фейсбуці.

6 лис. 2020

За останні 6 місяців більше ніж 100 відео на фейсбук-сторінках Суспільного мовника набрали понад мільйон переглядів. Водночас 400 роликів отримали більше ніж 500 000 переглядів, а 1000 — понад 100 000 переглядів. Серед найпопулярніших і ролики від діджитал-команди Черкаської філії.

 

«Люди та їхні історії життя — ось це і є справжнім рецептом до успішного кепшн-відео. Для таких роликів головне — поглянути на розповідь не з боку її можливого хайпу, а з боку дослідника, який бачить цікаві та змістовні акценти, — розповідає фахівчиня діджитал-групи Суспільного Черкас Анна Іщенко. — Щоб розуміти, що потрібно нашій аудиторії ми аналізуємо контент, відстежуємо статистику, читаємо коментарі. Потім цю інформацію систематизуємо і якщо бачимо помилки — враховуємо у роботі з наступним відео».

Команда діджиталу працює в режимі R&D — research and development — робить матеріал, збирає про нього дані та аналізує ситуацію. Далі працює на основі зібраної інформації.

Читайте також: Суспільне Новини не публікує замовних політичних матеріалів — ІМІ

Аналізують створені в центральній дирекції та регіональних філіях Суспільного відео, опубліковані на фейсбук-сторінках Суспільного за останні 6 місяців, із понад 100 000 переглядів — це вибірка в 4 тисячі роликів.

Дані збирають для створення посібника з форматів, щоб надалі передати його всім діджитал-командам у центральній дирекції та регіональних філіях Суспільного як допоміжний інструмент зі створення відео. Аналізують перший кадр, перший титр, на якій секунді пішов глядач, групують відео за темами тощо.

«Я пишаюся роботою діджитал-команд Суспільного в кожному регіоні України. Їх створили менше ніж рік тому, вони невеликі, але дуже завзяті й наполегливі, швидко вчаться та досягають успіху, — розповідає генеральна продюсерка цифрових платформ Тетяна Кисельчук. — Маємо ще багато роботи попереду: від регламенту бізнес-процесів до нових форматів, проте вже зрозуміло, що в діджиталу Суспільного — велике майбутнє».

Читайте також: Як впливає суспільне мовлення на молоду аудиторію та креативні індустрії — у дослідженні ЄМС

10 найпопулярніших відео на фейсбук-сторінках Суспільного: