Спецпроєкт до Дня вчителя покажуть на телеканалі UA: ЧЕРКАСИ

Спецпроєкт до Дня вчителя покажуть на телеканалі UA: ЧЕРКАСИ

4 жов. 2019

Спецпроєкт «25 причин любити вчителя» підготували регіональні телеканали UA: Суспільне мовлення до Дня працівників освіти. Серію коротких відеороликів транслюватимуть 4–6 жовтня між програмами в ефірі суспільних телеканалів.

Проєкт містить двадцять п’ять історій, кожна до двох хвилин. Герої роликів — люди різного віку, інтересів та професій: діти, дорослі, літні люди, лікарі, учителі, спортсмени, військові та ін. Вони згадують моменти, коли педагоги були для них авторитетом, надихали на значущі вчинки чи впливали на їхнє майбутнє.

Кількість історій для проєкту вибрали невипадково. Через число «двадцять п’ять» Суспільне мовлення нагадує, що в складі України — 24 області та Автономна Республіка Крим.

Креативна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Катерина Жуліна зазначає: «На ідею спецпроєкту мене надихнули мої діти та їхні розповіді про вчителів. Наступного дня ми обговорили з командою концепцію й вирішили, що потрібно підготувати проєкт, де ми покажемо важливість педагогів».

До підготовки відеороликів долучилися всі регіональні філії Суспільного мовника. Вони мали спільну мету — щоб кожен, хто побачить історію, згадав про свого наставника, захотів йому зателефонувати чи навіть зустрітися з ним.

«Ці маленькі інтерв’ю не лише акцентують на цінності професії вчителя. Вони також дають змогу глядачам познайомитися з героєм чи героїнею, дізнатися про їхню сферу діяльності», — додає Катерина Жуліна.

Ролик, створений командою UA: ЧЕРКАСИ, розкаже про оригінальний метод викладання історії.

«Наша вчителька унікальна тим, що «занурює» дітей у певну епоху. Школярі мають не зазубрити матеріал, а зрозуміти й розповісти однокласникам. Діти сприймають це як щось круте. Саме такими й мають бути уроки», — коментує керівниця ранкового шоу Черкаської філії UA: Суспільне мовлення Галина Мазур.

Дивіться спецпроєкт «25 причин любити вчителя» в ефірі UA: ЧЕРКАСИ, а також на фейсбук-сторінці філії.