Виїзна студія UA: ЧЕРКАСИ мовитиме на Черкаському книжковому фестивалі

Виїзна студія UA: ЧЕРКАСИ мовитиме на Черкаському книжковому фестивалі

27 вер. 2019

11–13 жовтня втретє відбудеться книжковий фестиваль у Черкасах. У програмі — презентації книжок, поетично-музичні батли, освітній майданчик, екскурсії містом, музична сцена, конкурси й майстер-класи. На події працюватиме виїзна студія UA: ЧЕРКАСИ.

Цьогоріч на фестиваль завітають лауреат Шевченківської премії Іван Малкович, переможець конкурсу «Дитяча книжка року ВВС-2018» Сашко Дерманський, письменниці Дара Корній та Ірена Карпа, шоумен Антін Мухарський і ведучий кулінарних шоу Євген Клопотенко.

«Ми не вперше інформаційний партнер Черкаського книжкового фестивалю, але цього року вирішили змінити формат співпраці, — розповідає продюсерка UA: ЧЕРКАСИ Олена Баніна. — Раніше гості фестивалю приходили до нас на ефіри, цього разу плануємо організувати виїзну телерадіостудію безпосередньо на основній локації фестивалю в обласній філармонії. Відтак будемо в епіцентрі найцікавіших подій заходу, розповідатимемо й показуватимемо, що відбувається на телебаченні, радіо й наших фейсбук-сторінках. І, звісно, сподіваємося на цікаві знайомства й спілкування з організаторами, учасниками та гостями цього дійства».

Фестиваль проходить під гаслом «Люди, книжки, знання». Тому всі охочі навчаться тут нового, знайдуть цікаве чтиво й поповнять свої знання, запевняють організатори.

Також на черкаському книжковому фестивалі вручать премію «Книга Chebookfest 2019».

Про читання, літературу, творців і видавців, презентації та дискусії — радіо- й телеаудиторії Черкаської філії UA: Суспільне мовлення розповідатимуть редактори UA: Українське радіо «Рось» Олексій Юрін, Олена Очіченко та Марина Денисенко.

Слухайте радіоефір наживо на хвилях UA: Українське радіо «Рось» і дивіться відео з виїзної студії на фейсбук-сторінці UA: ЧЕРКАСИ. Також про події заходу дізнавайтеся з ранкових телевізійних ефірів та новин Черкаської філії UA: Суспільне мовлення. Стежте за анонсами на фейсбук-сторінках радіо й телебачення UA: ЧЕРКАСИ.

Докладна програма та учасники події — на сайті книжкового фестивалю «Перехрестя культур».

 

Книжковий фестиваль «Перехрестя культур» відбудеться за підтримки Українського культурного фонду.