UA: ЧЕРКАСИ транслюватиме Великодні богослужіння з Києва та Львова

UA: ЧЕРКАСИ транслюватиме Великодні богослужіння з Києва та Львова

15 кві. 2022

Цими вихідними віряни, які святкують Великдень за григоріанським календарем, зможуть подивитися Великодні богослужіння, а віряни, що святкують за юліанським календарем, — побачити богослужіння з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим.

Регіональні телеканали Суспільного Мовлення, зокрема UA: ЧЕРКАСИ, покажуть Великодні богослужіння з римо-католицьких храмів Києва та Львова. 

17 квітня о 10:00 дивіться Великодню Святу Месу з катедрального собору св. Олександра в Києві.

Об 11.00 команда Суспільного у Львові проведе пряму трансляцію Великодньої Меси із храму св. Івана Павла ІІ.

Онлайн регіональний телеканал UA: ЧЕРКАСИ можна переглядати за посиланням.

Читайте також: Добірка від Суспільне Черкаси: 8 一 15 квітня

Великодні богослужіння та з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим, а також  Великоднє послання Папи Римського Франциска транслюватиме телеканал UA: КУЛЬТУРА.

У суботу, 16 квітня, о 16:00 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА  розпочнеться пряма трансляція Пасхальної Вігілії з Римсько-католицької парафії собору св. Олександра в Києві.

У неділю, 17 квітня, о 9:00 UA: КУЛЬТУРА транслюватиме Божественну літургію Православної церкви України з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим зі Свято-Михайлівського Золотоверхого собору.

Об 11:00 з Патріаршого собору Воскресіння Христового транслюватиметься Божественна Літургія Української греко-католицької церкви — Вхід Господній в Єрусалим.

О 13:00 телеканал транслюватиме з Ватикану Великоднє послання Папи Римського Франциска та благословення «Urbi et Orbi».

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне Мовлення. У Черкаській області це телеканал UA: ЧЕРКАСИ та Українське радіо Рось.

Команда регіонального мовлення Суспільного працює над міжрегіональним прямоефірним щоденним марафоном «Суспільне. Спротив», який транслюють усі регіональні телеканали Суспільного щобудня увечері. 

Оперативні та перевірені новини про Черкаси та область — читайте на цифрових платформах: