На UA: ЧЕРКАСИ покажуть змагання з бальних танців

На UA: ЧЕРКАСИ покажуть змагання з бальних танців

10 гру. 2021

10 та 17 грудня о 21:20 дивіться на UA: ЧЕРКАСИ і всіх регіональних телеканалах Суспільного офіційний Кубок світу за версією IDSA та відкриті Всеукраїнські змагання з бальних танців «Осіння мозаїка — 2021»*

Змагання відбулися 7 листопада у Запоріжжі на одній з найголовніших спортивних арен України — в палаці спорту «Юність». На події працювала пересувна телевізійна станція Суспільного. Телеглядачі побачать телеверсію змагань, яку підготувала команда Суспільне Запоріжжя.

Читайте також: ADAMI Media Prize 2021 з ведучим Олександром Єльцовим покажуть наживо на Суспільному

На танцювальному майданчику в європейській та латиноамериканській програмах змагалися понад 700 танцювальних дуетів різних вікових категорій. Усі виступи оцінювали судді з України, Грузії, Туреччини та Білорусі. Турнір цієї осені став ювілейним — найкращі танцівники й танцівниці збираються на паркеті у Запоріжжі вже 25 років поспіль.

Як відбувалися легендарні змагання з бальних танців та хто отримав кубки переможців — дивіться цієї та наступної п’ятниці в ефірі регіональних телеканалів Суспільного. Онлайн ефірну трансляцію можна переглядати на сайтах філій.

Нагадаємо, UA: ЧЕРКАСИ та Українське радіо Рось разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами і регіональними новинами Черкащини можна на сайті Суспільне | Новини, на сторінці Суспільне Черкаси у Фейсбуці, а також онлайн на сайті філії.