ADAMI Media Prize 2021 з ведучим Олександром Єльцовим покажуть наживо на суспільному телеканалі Черкас

ADAMI Media Prize 2021 з ведучим Олександром Єльцовим покажуть наживо на суспільному телеканалі Черкас

10 гру. 2021

10 грудня о 18:00 дивіться наживо на регіональних телеканалах Суспільного, зокрема на UA: ЧЕРКАСИ,  церемонію нагородження переможців конкурсу «ADAMI Media Prize — Project Pitching». Медійну премію отримують кінематографісти та журналісти з країн Східного партнерства. Фільми, відео й телепродукція з України, Грузії, Молдови, Білорусі, Вірменії та Азербайджану презентують культурне розмаїття, яке висвітлює життя етнічних меншин, гострі теми проблем мігрантів та дотримання толерантності у ЗМІ Східної Європи.

Читайте також: Суспільне має залишатися незалежним — Посол ЄС в Україні Матті Маасікас

Фінал ADAMI Media Prize 2021 відбудеться у Тбілісі, ведучими престижного медійного конкурсу стали Олександр Єльцов, ведучий міжрегіонального ранкового шоу «Ранок на Суспільному», та Ліка Євгенідзе, телеведуча суспільного мовника Грузії.

«Близько п’яти років свого життя я був тісно пов’язаний з багатокультурним середовищем: спочатку як учасник міжнародного волонтерського проєкту, а потім як журналіст найбільшої у світі інформаційної агенції. За цей час я переконався, наскільки важливо людям розповідати про культурні особливості різних народів. Ці знання значно спрощують спілкування, сприйняття та розуміння людей, які походять з різних країн чи національних спільнот. Це і нас самих робить духовно багатшими. Саме тому я вважаю, що премія, яка підтримує творців матеріалів про культурне розмаїття й толерантність одне до одного, незалежно від походження чи приналежності до якоїсь спільноти, надзвичайно важлива в наш динамічний час. І мені надзвичайно приємно бути ведучим цієї міжнародної події», — розповідає Олександр Єльцов

Цього року запровадили нову, незвичну форму конкурсних змагань, коли пітчинг проєктів відбувається в прямому ефірі. Імена переможців першими дізнаються телеглядачі регіональних телеканалів Суспільного. 

«Для аудиторії регіонального Суспільного мовника — це новий формат трансляцій. Водночас це можливість розширити свій повсякденний горизонт і дізнатись, які ідеї щодо національного різноманіття мають підтримку та розвиваються в інших країнах», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення Суспільного Марія Фрей.

Відеопроєкт «Дуду та Лала» про українсько-грузинську родину музикантів презентуватиме на телепітчингу учасників з України. Романтична історія, де переплітаються розповідь про кохання і творчість, донесуть слова і музику від цього подружжя, закликаючи не лише українців, а й весь світ до життя у мирі та любові. 

На сайті ADAMI можна побачити 8 проєктів — від команд шести країн-учасниць. Обрати для себе найцікавіший проєкт і віддати за нього свій голос через краудфандинг міг кожен охочий. Переможця визначатиме студійне журі. Проєкту, який набере найбільшу кількість голосів підтримки, вручать приз глядацьких симпатій.

Нагадаємо, UA: ЧЕРКАСИ та Українське радіо Рось разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення Щомісяця Суспільне дивляться, слухають і читають понад 13 млн українців.

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами і регіональними новинами Черкащини можна на сайті Суспільне | Новини, на сторінці Суспільне Черкаси у Фейсбуці, а також онлайн на сайті філії.