Телепрограми
Ранок на UA:Черкаси
Ранок на UA:Черкаси
Як налаштувати себе на позитив? Ранкова команда допоможе вам у цьому! Для початку запропонуємо драйвову руханку. Після неї ой як захочеться чогось смачненького та корисного, тож разом з кулінаром Андрієм Крижанівським приготуємо сніданок. Щодня до студії запрошуємо активних черкасців. А ще частуємо чималими порціями пізнавальної та актуальної інформації у рубриках «Події в Че», «Жіночий клуб», «Майстерня професій», «Вухаті та хвостаті», «Споживчи
Новини
Новини
Найбільш рейтинговий телепроект філії суспільного мовника. Над ними працює професійна команда журналістів. Головне завдання «Новин» – інформувати глядача про події в регіоні, дотримуючись світових інформаційних стандартів, серед яких: точність, оперативність та об’єктивність. Аудиторія, яка дивиться і слухає інформаційні випуски – найширша. Це люди різних вікових категорій, соціальних груп. Тож мовна стилістика випусків доступна, зрозуміла, прост
Суботнім вечором
Суботнім вечором
Напружений робочий тиждень минув, суботній вечір налаштовує на відпочинок, спокійні задушевні бесіди... За чашкою гарячого запашного чаю на травах так добре спілкуватися! Про культуру, мистецтво, родину, одвічні загальнолюдські цінності. Ми спробуємо щоразу відкривати потаємні струни душі наших гостей.
Тема дня
Тема дня
Щодня стається щось, що суттєво впливає на життя мешканців регіону. Такі події потребують глибинного аналізу та компетентих коментарів. Тому студія «Теми дня» – це платформа для обговорення суспільно-політичних питань, які стосуються кожного. Це інформація з вуст експертів. Це відверта розмова без цензури. Долучайтесь до діалогу в прямому ефірі!
Виборчий округ
Виборчий округ
Осовне завдання цього проекту — налагодити якісну взаємодію виборця і народного депутата, пояснити причинно-наслідкові зв’язки політичних процесів, що відбуваються в суспільстві, й залучити глядачів до політичного життя регіону.
Звіти. Наживо
Звіти. Наживо
З 28 лютого розпочинається новий сезон програми звітування місцевої влади в ефірі філій Суспільного — #Звіти_наживо. Це загальнонаціональний проект UA: Суспільне мовлення і Рух ЧЕСНО. У новому сезоні у 2019 році заплановано 11 прямоефірних випусків на 23 регіональних телеканалах, загалом — 253 програми!
Виборчий округ: співбесіда
Виборчий округ: співбесіда
Черкаська філія Суспільного – телеканал UA:Черкаси – запрошує до участі у проекті «Виборчий округ: співбесіда» кандидатів у народні депутати! Безкоштовно і на рівних умовах!