До Дня Незалежності на телеканалі UA: ЧЕРКАСИ покажуть міжрегіональний спецпроєкт #ВІЛЬНІ

До Дня Незалежності на телеканалі UA: ЧЕРКАСИ покажуть міжрегіональний спецпроєкт #ВІЛЬНІ

17 сер. 2020

24 серпня UA: ЧЕРКАСИ і всі регіональні філії Суспільного транслюватимуть спецпроєкт #ВІЛЬНІ. Це серія з десяти розповідей про людей, які прагнуть бути реалізованими у своїй країні, вільними і незалежними. 

Готувала спецпроєкт команда Волинської філії. До роботи також долучились UA: ЧЕРКАСИ, UA: ДОНБАС, UA: ПОДІЛЛЯ, UA: ЖИТОМИР, UA: ХЕРСОН, UA: РІВНЕ, UA: ТЕРНОПІЛЬ, UA: МИКОЛАЇВ та UA: БУКОВИНА.

«Ми разом з іншими філіями зібрали історії з усієї країни. Запевняю, ці п’ятдесят секунд кожної кожної розповіді розбуркають різні емоції глядачів. Усі історії справді круті й унікальні. Історії про успіх, біль, дискримінацію і перемогу. Проте ці люди не зневірилися й знайшли свободу та легкість у країні, де стикалися з глузуванням, утисками, проблемами й стереотипами. Тому вільним бути можна, і ці люди з різних куточків країни підтвердження», — розповів лінійний продюсер UA: ВОЛИНЬ Влад Зінкевич.

Героями волинських телерозповідей стала ЛГБТ пара, яка поділилась своїми думками про те, чи справді у вільній країні можна вільно любити і художниця Марічка Островська, відома своїми роботами з еротичними сюжетами, зокрема серією розмальовок #БЕЗГРІШНІ.

Читайте також: Історії про талановиту молодь — в ефірі регіональних філій Суспільного

UA: ЧЕРКАСИ підготували відеоісторію про тату-майстра Олену Ноздратенко. Дівчина навчалась в Черкаському державному технологічному університеті,  три роки жила у Сполучених Штатах. Згодом вирішила повернутись в Україну і тут займатись улюбленою справою, розвивати її. У Черкасах Олена зустріла своє кохання, хлопець — майстер з пірсингу. Обоє мають яскравий зовнішній вигляд, виділяються з натовпу. Дівчина щаслива, що може бути вільною у вільній країні.

«Нашою мотивацією до участі в проєкті було бажання розповісти історії таких собі білих ворон, їхні ідеї свого часу не знаходили підтримки. Однак вони не побоялися йти за своєю мрією, — коменує продюсерка UA: ЧЕРКАСИ Олена Баніна. — Героями роликів стали абсолютно різні люди, які самореалізуються в різних сферах. Об’єднує їх те, що вони — українці, усвідомлюють це й цінують можливість вчитися, розвиватися, працювати й втілювати в життя ідеї в себе вдома, в Україні».

Суспільний мовник Житомирщини у проєкті #ВІЛЬНІ розповість про Костянтина Мілька. Чоловік впевнений, що в своїй країні може займатися будь-якою справою, головне робити це професійно та якісно. Працювати почав з восьмого класу. Опанував три професії: актор лялькового театру, тренер з бодібілдингу і кондитер. Тривалий час був стриптизером. Вважає, що непрестижних професій не існує. Його гасло: якщо хтось зміг це зробити, то і я зроблю!

Команда Суспільного Рівненщини розкаже про ентузіаста зі збереження культурної та історичної спадщини Юрія Ойцюся, який досліджує прадавню історію Рівненщини. Завдяки Юрію та його друзям своєрідною родзинкою у Рівному став музей під відкритим небом «Городище Оствиця». Юрій творить та надихає на вивчення історії рідного краю. Він відкриває нові туристичні маршрути та залучає рівнян до активного відпочинку.

«Ми з колегами вирішили запросити до участі у спецпроєкті тернопільський гурт «Фіра», адже вони ті, хто асоціюються зі свободою, творчістю, вільною думкою та постійним експериментами. Музиканти долучалися до соціальних проєктів, підтримували своєю музикою українських військових, постійно експериментують з українською піснею, надають їй сучасного звучання. Фронтмен гурту Сергій Степанів розповів, що вони не йдуть на компроміси і за жодних обставин не виконують пісні російською, цих принципів дотримувалися ще до 2014 року», — розповідає про участь Тернопільської філії Суспільного продюсерка Зоряна Биндас.

Суспільне Поділля розповіло історію Валентина Соколовського, який живе з діагнозом  ДЦП. Завдяки своїй цілеспрямованості, хлопець став успішним у навчанні і завжди досягає мети.

 «Це історія про людину, яка вільна від умовностей. Про того, хто вільний створити себе долаючи  об’єктивні перешкоди. Хлопець з такою силою волі і вимогливістю до себе прагне, щоб наша держава була розвиненою. Такі проєкти — це неймовірна мотивація, адже історії людей, які попри все йдуть до своєї мети», — прокоментувала продюсерка UA: ПОДІЛЛЯ Любов Тімкова.

Історії від регіональних філій Суспільного покажуть у «Ранку на Суспільному». Дивіться ранкове шоу щобудня з 6:30 до 9:00 на регіональних телеканалах Суспільного, а найцікавіші розмови й рубрики — на ютуб-каналі.