У Черкасах відбувся тренінг для операторів центрального хабу

У Черкасах відбувся тренінг для операторів центрального хабу

25 вер. 2023

21 вересня у центральному хабі Суспільного відбувся тренінг для операторів. Учасники навчання з Вінниці, Черкас, Кропивницького і Хмельницького підсилили свої вміння працювати з освітленням на різних знімальних майданчиках,  дізнались про сучасні технології контролю експозиції та кольорової температури, розібрали драматургію кадру та способи передавання настрою у відео. Досвідом з командою ділились головний режисер дирекції регіонального мовлення Сергій Жулін й  фахівець-аналітик творчого об’єднання «Крим» департаменту виробництва та розміщення регіонального контенту дирекції регіонального мовлення Сергій Міщенко.

Читайте також: Радіо Культура розпочинає серію спецефірів з Івано-Франківського «Промприладу»

«Взаємодія з працівниками Суспільного з інших регіонів — це обмін досвідом роботи, ознайомлення з сучасними вимогами та професійна  синергія, — каже менеджерка Суспільне Черкаси Віта Каюк.  —  Знаю, що нові знання допоможуть операторам нашої команди у вирішенні творчих і технічних завдань. Черкаська філія Суспільного готова до проведення таких навчань і тренінгів з колегами на системній основі».

«Колеги прийняли з теплом, чаєм та печивом. Сергій дуже цікава людина, приємно було поспілкуватися, багато що я вже знав, дещо просто пригадав. Загалом я не можу щось виокремити у тренінгу, бо всі активно брали участь у розмові, практикувались з освітленням і потім це відео розглядали більш детально», — розповів телеоператор відділу виробництва регіонального контенту з Кропивницького Олександр Касьяненко.

«Насамперед нам було корисно познайомитись, адже спільні проєкти одна із переваг Суспільного. Щоб працювати разом, треба розуміти одне одного і враховувати вимоги до відео, — зазначає телеоператор відділу виробництва регіонального контенту з Вінниці Андрій Нєстєров. — Також мені було цікаво побачити облаштування центрального хабу: студії, обладнання. Спілкування з колегами завжди додає нових знань».

Після тренінгу в Черкасах, оператори поїхали працювати над практичним завданням — обмінялись містами і знімали відео для міжпрограмного проєкту Суспільного.


Іван Мовчан з Хмельницького працював у Вінниці. В місті був вперше, каже: «На першій же локації, набережній Південного Бугу,  зустрівся з молодятами, це додало настрою для зйомок. Я вперше працював у команді з колегами з іншої філії, тут важливо налагодити добру взаємодію. І нам це вдалося. Щодо Вінниці я її побачив, як місто трамваїв і фонтанів».

Читайте також: Це більше, ніж просто професія, — перекладачки жестової мови на Суспільному про свій фах

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Захищаємо свободи в Україні.

Оперативні та перевірені новини про Черкаси та область — на цифрових платформах: 

Телетрансляцію Суспільне Черкаси та радіоефір Українського Радіо Черкас онлайн шукайте на сайті філії.